InkBOOK Classic Technical Specification

Czy wiesz czym wyróżnia się e-papier?

Zaawansowany papier elektroniczny

inkBOOK Classic wyróżnia się ekranem w najnowszej technologii E Ink Carta™, który imituje kartkę papieru. Dostarcza wyższy o 50% kontrast i o 20% lepszą widoczność w słońcu w porównaniu z wcześniejszą generacją Pearl. Dzięki temu nadaje się do różnego rodzaju literatury – książek, dzienników, magazynów, podręczników.

Jest bezpieczny dla oczu

W odróżnieniu od telefonów i tabletów z kolorowymi, migającymi ekranami LCD, ekran w technologii e-papieru nie psuje wzroku nawet przy wielogodzinnym czytaniu.

Klarowny tekst ułatwia czytanie

Dzięki zastosowaniu technologii wysokiego kontrastu i dużej rozdzielczości wyświetlany na ekranie tekst jest wyraźniejszy w odróżnieniu do innych urządzeń tej klasy. Korzystając z inkBOOKa ma się wrażenie czytania publikacji papierowej z wyraźną czcionką.

Specyfikacja techniczna

classic_specs

Ekran 6” E Ink Carta (EPD, 16 odcieni szarości),
rozdzielczość 1024 x 758 px  (212 ppi)
Podświetlenie Nie
Wymiary 163 x 115 x 7 mm, 175 g
Bateria 1500 mAh, Li-ION
Wbudowana pamięć 4 GB
Łączność bezprzewodowa Tak, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Porty micro-USB 2.0, slot kart microSD
Obsługiwane formaty EPUB, PDF (reflow), MOBI (bez DRM), TXT, FB2, HTML, RTF, CHM

inkBOOK zawsze przy Tobie

Niewielki i poręczny

inkBOOK Classic jest niemalże tak smukły jak ołówek oraz lżejszy niż niejedna książka. Czytnik możesz trzymać wygodnie w jednej ręce i zabierać go w dowolne miejsce – do szkoły, pracy, czy inne ulubione miejsce. Jego mobilność szczególnie docenią uczniowie i studenci, którzy na co dzień noszą wiele ciężkich podręczników.

Tygodnie bez ładowania baterii

Zaletą papieru elektronicznego jest bardzo niski pobór energii. Raz naładowana bateria umożliwia pracę urządzenia nawet do kilku tygodni. Długo działający inkBOOK sprawia, że staje się on nieodzownym partnerem każdych wakacji.

Wygoda e-czytania

Po skończeniu czytania możesz odstawić czytnik bez zapamiętywania, na której stronie skończyłeś. inkBOOK otworzy książkę tam, gdzie ostatnio.
Możesz również dodawać zakładki podobnie jak w książkach drukowanych – tylko wygodniej oraz bez limitów.

Wsparcie wielu formatów. Czytaj co chcesz, jak chcesz

inkBOOK Classic pozwala na otwieranie wielu popularnych formatów dokumentów. Czytnik wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB wraz z zabezpieczeniami DRM (Adobe ADEPT), pliki PDF, a nawet MOBI.

Opinie

inkBook Classic to czytnik. Ni mniej, ni więcej tylko właśnie czytnik. I jako takie urządzenie sprawuje się bardzo dobrze.
Benchmark.pl

Porównanie modeli

inkBOOK Classic

inkBOOK Obsidian

inkBOOK 8

Najlepiej pasuje do: Beletrystyka Beletrystyka Publikacje wielkoformatowe
Potrzebuję: Tylko czytać książki Czytać książki i e- treści z wielu serwisów internetowych oraz księgarni Czytać książki i e- treści z wielu serwisów internetowych oraz księgarni
Słucham audiobooka: Nie Nie Tak
Wspiera aplikacje Android Nie Tak Tak
Ekran dotykowy Nie Tak Tak
Słowniki Nie Tak Tak
Dysk Internetowy Midiapolis Tak Tak Tak

Wszystkie książki na Twoim inkBOOK Classic

KLIKASZ

POBIERASZ

CZYTASZ

Z aplikacją dysku internetowego Midiapolis Drive Twoje e-booki są zawsze przy Tobie, gdziekolwiek jesteś. Na dysku znajdziesz również zakupione wcześniej w sklepie Midiapolis.pl publikacje oraz ponad 3000 klasycznych bestsellerów z całego świata, jak również polskie lektury szkolne.

PROSTOTA CZYTANIA

Projektując inkBOOK Classic chcieliśmy stworzyć urządzenie, które maksymalnie uprości czytanie e-publikacji. Wystarczy wgrać lub ściągnąć e-booka, włączyć go z poziomu głównego menu i już można cieszyć się lekturą. Zero komplikacji w stylu konwertowania formatów, specjalnych kabli i programów do synchronizacji.

dzięki inkbook Classic czytanie książek jest jeszcze przyjemniejsze! Sprawdź sam!