tria specification

Biegasz, jeździsz, pływasz?

Wewnątrz i na zewnątrz

Rejestruj dane dotyczące chodzenia, biegania, jazdy na rowerze, pływania – zarówno wewnątrz hali i na zewnątrz.

Przystosowany do ciężkich warunków

Zegarek inkWATCH TRIA charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 50 metrów, odpornością na wstrząsy oraz wytrzymałym i odpornym na zarysowania szafirowym szkłem.Jego bateria może pracować nawet 11 godzin w trybie treningu (GPS) i do 60 dni w trybie zegarka.

Ćwicz bez przeszkód o każdej porze

Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i kontraście zapewnia prawidłową czytelność nawet w pełnym słońcu, natomiast wbudowane doświetlenie jest pomocne w nocy.

Specyfikacja techniczna

inkwatch

Wymiary 45 x 45 x 15 mm , 57g
Materiał koperty i paska Tworzywo sztuczne
Wyświetlacz Sharp, 24 x 24 mm, 128 x 128 pikseli, podświetlany
Klasa wodoszczelności 50 m
Moduł komunikacji USB
Bateria Li-ion, wbudowana
Funkcje Czas, data, odbiornik GPS, monitor aktywności, Wirtualny Trener
Pomiary Czasu, odległości, kalorii, alerty, tempa, czasu, kroków, stoper, timer
Opcjonalnie Czujnik tętna, kadencjometr

Inteligentne treningi

Trenuj z wirtualnym Partnerem

Zadaniem wirtualnego partnera jest zwiększenie Twojej motywacji do wytężonych treningów i poprawy wyników. Uruchom trening i zobacz, czy dotrzymujesz mu tempa.

Historia treningów


Funkcja Historii umożliwia zapisywanie Twoich ćwiczeń wraz z lokalizacją geograficzną, za którą odpowiada bardzo czuły i dokładny odbiornik GPS z funkcją szybkiego ustalania pozycji.

Rekordy osobiste


Funkcja Rekordów automatycznie wyświetla i powiadamia Cię w przypadku pobicia osobistego rekordu, takiego jak najszybszy kilometr, 5 km, 10 km, maraton i więcej. Wyniki zapisywane oraz aktualizowane są automatycznie bez potrzeby ręcznej ingerencji.

Dowolne statystyki pod ręką

Możesz tak skonfigurować zegarek, aby na wyświetlaczu przedstawiane były te informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Wybieraj spośród wielu grup danych m.in. Prędkość, Kroki, Dystans, Tempo, Kalorie i więcej.

Wiele dyscyplin – jeden zegarek

BIEGAJ

JEŹDZIJ NA ROWERZE

PŁYWAJ

Zegarek inkWATCH™ TRIA dzięki fizycznym przyciskom zapewnia łatwą obsługę w czasie trwania treningu. Jest wyposażony w wytrzymały pasek na nadgarstek zapewniający wygodne dopasowanie do ręki i wytrzymałość przy długim okresie użytkowania.

AKTUALIZACJE

Aktualizacje oprogramowania dodają nowe możliwości oraz udoskonalają obecne. Sam proces aktualizacji jest prosty i bezstresowy.

Opinie

Kiedy na tapecie pojawia się urządzenie polskiego producenta – serce zaczyna bić mocniej, o zawale jednak nie ma mowy.Arta Tech inkWATCH TRIA to zegarek dla aktywnych, który dość niespodziewanie wpadł w moje ręce i nie ukrywam, że byłem ciekawy, jak wypadnie na tle, takich mocarzy jak: Garmin, Polar czy Suunto.
Activemaniak.pl

inkWATCH TRIA to zegarek sportowy z dużym potencjałem. Uwagę zwraca wzorowa jakość wykonania i odpowiednio dobrane materiały.
Thinkabout.pl

Tria robi wrażenie solidnego i bardzo dobrze wykonanego urządzenia, jakość użytych materiałów jest wysoka. Mowa nie tylko o samym pasku zrobionym z tworzywa sztucznego, ale także o metalowej kopercie, która pokryta jest szafirowym szkłem, odpornym na zarysowania.
VideoTesty.pl

Urządzenie zapewnia najważniejsze funkcje, które pozwalają na regularnie prowadzenie treningów. Jest solidnie wykonane, wyróżnia się dużą wygodą obsługi, ma precyzyjny GPS i pozwala na rejestrację wyników trzech lub więcej dyscyplin.
BlogMobility.pl

Porównanie modeli

inkWATCH Tria+

inkWATCH Tria

Najlepiej pasuje do: Ćwiczenia, planowania i analizy treningów Ćwiczenia, planowania i analizy treningów. Łatwa synchronizacja z aplikacjami i social media
Do pływania, biegania, jeżdżenia: Tak Tak
Śledzenie trasy za pomocą GPS Tak Tak
Wyświetlanie czasu, tempa i odległości Tak Tak
Osobisty asystent i funkcjonalność Smartband Tak Nie